Skip to main content

Yerel ortağınızı bulun.

Jasem®, belirli bölgelerdeki uzman Gıda & Klinik / Teşhis Laboratuvarlarına direkt olarak satmakta ve Ajanlar ve yetkili Kanal Ortakları aracılığıyla diğer bölgelerde dolaylı olarak satmaktadır.

Aşağıda Avrupa’nın dağıtımcılarını bulacaksınız. Yerel distribütörünüzü seçin veya aşağıdaki formu doldurun ve  size yönlendirelim.

TÜRKİYE

TÜRKİYE JASEM DİSTRÜBÜTÖRÜ

SEM Laboratuar Cihazları 1989 yılında kurulmuş olup merkezi İstanbul olmuştur. SEM, Agilent kromatografi ve spektroskopi sistemlerinin 1989’dan beri tek yetkili sağlayıcısıdır. Ayrıca tamamlayıcı cihazlar, Agilent VAR çözümleri ve SEM tarafından “Tam Hizmet” anlayışı ile hizmet veren her türlü sütun satış ve satış sonrası desteği sağlanmaktadır. SEM, Ankara ve İzmir’de şubeleri ve Türkiye genelinde geniş alt bayiler ağına sahiptir.


http://www.sem.com.tr

AZERBAYCAN

AZERBAYCAN JASEM DİSTRÜBÜTÖRÜ

SEM-AZ Ltd. Yetkili Dağıtıcı Agilent Technologies Azerbaycan. Laboratuvar, kullanıcı eğitimi, metot validasyonu ve laboratuvar hizmetleri yaratmak için uğraş vermektedirler.http://www.sem-az.net/

POLONYA

POLONYA JASEM DİSTRÜBÜTORÜ

Perlan Technologies Polska Sp. Z o.o. Agilent Technologies Poland Sp. Adına kurulmuştur. Kasım 1999’da şirket Hewlett Packard’ın stratejik bölüm planı uyarınca, binlerce maddenin tanımlanması ve analizi için araçlar, aksesuarlar ve kapsamlı çözümler tedarik ediyorlar; bunların bileşimi araştırılıyor, yapı; Fiziksel, kimyasal ve biyolojik özellikler; Hücre analizi ve DNA ve RNA analizi de yapılıyor.


http://www.perlan.com.pl


HIRVATİSTAN & BOSNA-HERZEGOVINA ve KOSOVA

HIRVATİSTAN VE BOSNA-HERZEGOVINA ve KOSOVA JASEM Distribütörleri

AlphaChrom d.o.o., ABD şirketi Agilent Technologies, Inc. tarafından Hırvatistan, Bosna-Hersek ve Kosova toprakları için üretilen analitik ekipmanın yetkili satıcısıdır.


http://www.alphachrom.hr

ÇEK CUMHURİYETİ

ÇEK CUMHURİYETİ JASEM DİSTRÜBÜTÖRÜ

HPST, Çek Cumhuriyeti’nde Agilent Technologies’in yetkili tek distribütörüdür. Eylül 1999’da Hewlett-Packard’ın Hewlett-Packard (bilgisayarlar, yazıcılar vb. Ile bağlantılı faaliyetler) ve Agilent Technologies (ölçüm teknikleri ile ilgili faaliyetler) stratejik bölümü hakkında kurulmuştur. HPST’nin iş stratejisi ve hizmetleri, sr.o. Analitik cihazlar alanında Hewlett-Packard’ın uzun vadeli geleneğini sürdürüyor ancak yapılan yenilikle birlikte daha fazla esneklik ve daha geniş ürün ve hizmetler portföyü sunuyor.

http://www.hpst.cz

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

Birleşik Arap Emirlikleri Distribütörleri

GBA, 1996 yılında BAE’de analitik aletler tedarikçisi olarak kuruldu. Analitik ve Yaşam Bilimleri endüstrilerinde lider bir çözüm sağlayıcı olarak bugün dünyada (Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar, Bahreyn, Ürdün, Hindistan, Kuzey Afrika, Mısır, vb.) Büyümemizi ve tanıdığınız tecrübemizi, uzmanlığımızı ve güvenilirliğimizi birleştirdik.

http://www.gulfbioanalytical.com


İTALYA

İTALYA JASEM DİSTRÜBÜSTRÜ

Doğrudan İtalya ve Fransa’da bulunan SRA Instruments, çevre, gıda, petrokimya ve enerji alanlarına yönelik yeni analitik çözümlerin araştırılması, geliştirilmesi ve özelleştirilmesi alanlarında faaliyet göstermektedir. SRA Instruments, çeşitli kurumlar tarafından gerekli protokolleri yerine getirmek ve spesifik endüstri ihtiyaçlarını karşılamak, piyasadaki en iyi analitik teknolojileri kullanmak ve analitik metodolojiye bir bütün olarak yararlı çözümler sunma deneyimini uygulamak için geliştirilmiş spesifik analizörleri üretmektedir.

http://www.srainstruments.com/

ENDONEZYA

ENDONEZYA JASEM DİSTRİBÜTÖRÜ

Pt. Berca Niaga Medika, Central Cipta Murdaya (CCM) holding şirketinin bir yan kuruluşudur. Onların organizasyonu, iş bölümü Kimyasal Analitik Grup (CAG) ve Sağlık Çözüm Grubu (HSG) olmak üzere iki bölümden oluşuyordu. CAG, Agilent Technologies, Parker, OI Analytical, Gerstel, Midi ve daha pek çok isimle analitik ve kimyasal laboratuvar malzemeleri ve sarf malzemeleri tedarik etmektedir. HSG, Philips ve Steris’in büyük isimleriyle hastane, klinik ve tıbbi malzeme ve sarf malzemeleri tedarik etmektedir.


http://www.bercaniaga.co.id/

İSPANYA

İSPANYA JASEM DİSTRÜBÜTÖR

Ingeniería Analítica S.L. Sadece alet kutuları değil, anahtar teslim çözümler sunma, kromatografi ve spektrometre analitik teknikleri alanında öncüdür. Analitik pazardaki 40 yılı aşkın tecrübesi ve nitelikli ekibiyle, damgasını vurmaktadır.

http://www.ingenieria-analitica.com/


Kütle Spektrometrisi ile Kromatografi Birlikteliğinin Klinik Tanıya Taşınması
Ürünler
İletişim

İletişime geçmek için iletişim formunu doldurun. Bize mail info@jasem.com.tr veya +902165720200 telefon numarasından iletişime geçiniz.